Kontakt

Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych , Endokrynologii i Diabetologii
Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Dane adresowe:
Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o. o.
ul. Kondratowicza 8
03-242 Warszawa
tel. (0 22) 326 58 17
fax. (0 22) 326 55 30
e-mail: endodiab@wum.edu.pl 

 

Sekretariat - kontakt w sprawach studenckich:
Monika Kuczyńska, Patrycja Kwiatkowska

tel. 22 326-58-17 e-mail: endodiab@wum.edu.pl

Kierownik Kliniki:

Dr hab. n. med. Przemysław Witek 

przemyslaw.witek@wum.edu.pl

 

Zespół dydaktyczny:

Dr med. Marek Kowrach - VII p. pok. 79

marek.kowrach@wum.edu.pl

Dr med. Roman Kuczerowski

roman.kuczerowski@wum.edu.pl

Dr med. Paweł Kuca - VII p. pok. 80

pawel.kuca@wum.edu.pl

Lek. Agnieszka Wojciechowska - Luźniak - VII p. pok. 79

aluzniak@wum.edu.pl

Lek. Małgorzata Sikora - Polak - VII p. pok. 46

malgorzata.sikora-polak@wum.edu.pl

Lek. Aleksandra Stasiewicz - VII p. pok. 79

aleksandra.stasiewicz@wum.edu.pl

Lek. Anna Migda - VII p. pok. 3

anna.migda@wum.edu.pl

 

 


 

Laboratorium Kliniki - VII p. pok.5

Magdalena Matejek - magdalena.matejek@wum.edu.pl

Piotr Glinicki - piotr.glinicki@wum.edu.pl

 

Baza Pracowników WUM (link)